Search
Generic filters

Kosmetické tipy do kufru na letní dovolenou

Období dovolených je již v plném proudu. Všichni si užíváme cestovní horečku a těšíme se na objevování nových destinací. Mnohdy se nabízí i otázka, co vše zabalit s sebou do kosmetické taštičky, abychom ale zároveň i ušetřili místo. Následující tipy, které jsme pro vás sepsali, vám pomohou k odlehčení vašeho kufru! 

Schovávejte si lahvičky od miniaturních produktů 

 

Ať už se jedná o kalíšky od krémů,  balzámů na rty, nebo menší lahvičky, můžete nádobky opětovně použít na vaše cesty. Tím tak ušetříte i čas a peníze, který byste věnovali nákupu v drogerii. Naplnit nádobky můžete oblíbenými parfémy nebo krémy, které patří do vaší pečující rutiny. 

 

Pořiďte si cestovní set kosmetických lahviček 

 

Pakliže jste na cestách častěji, určitě neuděláte chybu ani nákupem kosmetického setu lahviček. Ty si opět, dle libosti, můžete naplnit letním osvěžujícím body & hair mistem nebo parfémem. 

 

Vsaďte na tuhá mýdla a šampony 

 

Sprchový gel běžně neřešíme, jedeme-li do apartmánu nebo hotelu. Pokud jedete v početné rodině, spíše se nevyplatí spoléhat na menší množství sprchových gelů a šamponů v cestovních baleních. Úsporu místa ale můžete vyřešit tuhými mýdélky pro každého člena rodiny. Na cestování se vyplatí přibalit i šampon v tuhé formě, čímž opět uspoříte místečko v cestovním kufru. 

 

Pleťové a vlasové masky a peelingy můžete vzít s sebou! 

 

Při rekapitulaci kosmetiky, kterou si sebou zamýšlíte vzít na cesty vybíráme i ty produkty, které nepatří do té nejnutnější rutiny. I tak se ale nemusíte vzdávat oblíbených tělových i vlasových masek nebo peelingů. Peelingy oceníte obzvláště u moře, kde je péče o pokožku těla důležitá. Využijte plátýnkových variant masek. Ty stačí schovat do kapes kufru a zaberete jimi minimum zavazadlového místa. 

 

Berte produkty na dopotřebování 

 

Že máte na vaší koupelnové poličce několik sprchových gelů, které používáte zároveň? Zbývá vám k dopotřebování malé množství šamponu nebo kondicionéru? Zabalte tyto produkty s sebou do kufru nebo přesuňte jejich zbývající množství do cestovních lahviček. Tím také přispějete k rychlejší spotřebě produktů, které by jindy mohly skončit v odpadkovém koši. 

 

Využijte testerů od vaší oblíbené kosmetiky 

 

Pokud máte ve svých zásobách vzorečky pleťových krémů nebo parfémů, určitě je uložte do kosmetické taštičky. Obdarovali vás vaši blízcí miniaturkami parfémů? Pak můžete i je díky jejich skladnosti využít a přibalit je s sebou. Jaké kosmetické vychytávky si pořizujete před odjezdem na dovolenou vy? Sdílejte s námi! 

 

Neváhejte sledovat aktuální slevové promoakce na letní kosmetiku a vaši oblíbenou klubovou aplikaci

Sdílejte s přáteli