Search
Generic filters

Blýskněte se ve smaragdu!

Okouzlí nás různými odlesky zelené, a proto i vytváří harmonii. Takový je smaragd.  Drahokam, který obzvláště květnovým zrozencům poskytuje ochranu. Potěší však každou ženu, v jakékoliv roční období.

Zářivý šperk pro každou příležitost 

 

Ať už se chystáte na jakoukoliv příležitost, nebo hledáte univerzální šperk pro denní nošení, můžete zvolit jiskřivé smaragdové náušnice.  V zářivém slunečním světle rozzáří váš obličej ještě o to více. Do luxusních odlesků vás zahalí i briliantový náhrdelník, se kterým zazáříte na letním eventu. 

Navíc podtrhne vaši krásu i na běžné nošení. 

 

Rozverné doplňky k letním outfitům 

 

Na nic jsme se netěšily tolik jako na rozevláté šaty a letní vzdušné outfity. Minimalismus tentokrát upozaďte a oprašte i výraznější šperky. Pokud jste si během pandemie pořídily kousky se zářivými kameny nebo motivy, předveďte je společně s vašimi bohémskými střihy šatů a sukní. 

 

Energická smaragdová do vašeho šatníku 

 

Zelená sluší každé ženě ve všech ročních obdobích. Smaragdově zelená působí v podzimních a zimních měsících příjemně dramaticky, v teplejších měsících ve slunečních paprscích luxusním dojmem. Na slavnostní událost vyměňte černé koktejlky za malé zelené se špagetovými ramínky. Do kurzu se znovu vrací zvonové kalhoty a ani těm se nebojte dát šanci, obzvlášť, pokud holdujete podpatkům, které se ke zvonovému typu kalhot perfektně hodí. Doplnit je můžete bílým topem s delšími rukávy. Ten nechá perfektně vyniknout svůdně opáleným ramenům. 

 

Máte již váš oblíbený smaragdový šperk? S jakými kousky jej nejčastěji kombinujete? 

Sdílejte s námi a sledujte náš blog i ve vaší klubové aplikaci

Sdílejte s přáteli