Search
Generic filters

3 tipy na jednoduché účesy, které zvládnete během chvilky

Máte po ránu občas pocit, že s vašimi vlasy zkrátka nevymyslíte nic jiného než jen obyčejný culík? Připravili jsme pro vás rychlé triky, které vám ráno zaberou jen několik minut!

Bob: Hit letošní letní sezóny

 

Pokud přemýšlíte nad novou image a jiným střihem, vsaďte na bob. Ten je hitem již pár posledních let a stal se jím zcela oprávněně. Nemusíte přitom vlasy stříhat nijak radikálně. Bob vykouzlíte i z polodlouhých vlasů. Vlasy budou na letní měsíce odlehčené a účes získá na celkovém objemu. Se svým kadeřníkem se předem poraďte, kolika centimetrů se budete chtít zbavit. Co se týče úpravy, pak už záleží na vaší náladě. Například takový plážový vzhled nezabere moc času. Stačí vlasy nechat volně proschnout a následně už jen lehce nastříkat sprejem na vytvoření plážových vln a účes je na světě! Dáváte-li přednost uhlazenému vzhledu, můžete vlasy lehce přežehlit. Díky vhodným stylingovým přípravkům, které účes pomohou uhladit, vám styling vydrží i celý večer ve víru zábavy. 

 

Vlny v moři i ve vlasech

 

Pokud si přejete mírnější změnu a chcete z rovných vlasů vytvořit vlny nebo kudrlinky, můžete buď použít kulmu, natáčky nebo si je vytvarovat pomocí žehličky na vlasy. V letních měsících je lepší, pokud tepelnou úpravu vlasů o něco omezíte. Je to i z toho důvodu, že jsou vlasy více zatěžované sluníčkem a jeho zářením. Používáte-li fén, žehličku na vlasy nebo kulmu častěji, nezapomeňte na dostatečnou péči o vaši hřívu. Tuto vám zajistí spreje určené pro ochranu vlasů před tepelnou úpravou. Vlnitý účes můžete vytvořit i bez kulmy. Stačí si vytvořit na mokré hlavě několik copánků, které si necháte přes noc uschnout. Ráno už pak stačí jen rozplést a přestříkat lakem na vlasy se silnou fixací. Styling si můžete ale vytvořit i přes noc! To vše zvládne sprej na vlasy Wave Me Wonder od značky Taft. Vlasy si opět stačí libovolným způsobem před spaním zaplést. Poté už jen nastříkáte přípravek. 

 

Účes na vílu: Vhodný i na den nemyté vlasy

 

Tento jednoduchý účes rovněž nezabere moc času. Je vhodný nejen na slavnostní příležitost, ale i na ležérní nošení. Stačí vzít pár pramínků na každé straně hlavy a z nich zaplést copy. Jakým způsobem vlasy zapletete a jak silné copánky zvolíte, je už jen na vaší kreativitě. Poté oba copánky v zadní straně spojte dekorativní sponkou nebo gumičkou a vznikne vám tak vlasová korunka. Pro větší objem vlasů můžete účes předem navlnit nebo vytvořit vlny dle předchozího návodu. Zvlněná varianta korunky vám zachrání i den nemyté vlasy. Stačí ještě na závěr přestříkat suchým šamponem. 

 

Inspirovali jsme vás s našimi vlasovými tipy? Jaké tipy na rychlé účesové úpravy se osvědčily vám? 

 

Více tipů se dočtete i na našem blogu. Sledujte oblíbenou klubovou aplikaci a mějte dění z vašeho oblíbeného nákupního centra na dosah. 

Sdílejte s přáteli