PO—NE 9:00—21:00 hod.

info@varyada.cz   /   +420 353 221 100

Čeština  /  English

Vitaland

denně 09:00 - 21:00 hod.

+420 353 221 727

Vitaland

VITALAND - tradiční český výrobce sportovní výživy a doplňků stravy, který je největší specializovanou síťí prodejen s vitamíny, minerály, kloubními preparáty, přípravky pro štíhlou linii a v neposlední řadě se sportovní výživou v České republice.

- samoobslužná prodejna
- pohodlný a klidný výběr
- široký sortiment
- kvalifikované poradenství
- VITALAND klub - systém výhod pro členy klubu
- VITALAND magazín - 36 stran zajímavého čtení

Akceptované platební karty: maestro, mastercard, visa, visa elektron

Exkluzivně ve VITALAND: 2 dny s HAPPY DAYS a 20% slevou na vše!

 

2 dny plné slev. To jsou Happy Days ve VITALAND prodejně tento týden od 19. do 20. července 2018. Užijte si 20% slevu na celý nákup. Vybereme s Vámi ty nejlepší produkty. Začínáme už ve čtvrtek!

Akce platná pro členy klubu VITALAND. Slevu nelze kombinovat s dalšími slevami a využít ji na nákup dárkových poukázek VITALAND.

Červencové akce ve VITALAND: ušetřete až 25 %!

 

Sportovní akce ve výši až 25 % a další slevy na vybrané produkty sportovní výživy. Takové výhodné nabídky můžete využít během července ve VITALAND prodejně.

 

V aktuální nabídce našich dodavatelů naleznete AMINOSTAR Actions Whey Protein 65% (1000 g) za speciální cenu 499 Kč. V akci zakoupíte také AMINOSTAR BCAA Extreme Pure (120, 220 a 420 cps) a XPOWER IontStar Sport Sirup s 25 % slevou.

 

Za speciální cenu 599 Kč zakoupíte AMIX Anabolic Monster BEEF 90% Protein (1000 g). V akci najdete i AMIX ThermoLean a AMIX Kre-Alkalyn s 25% slevou.

 

Pokud milujete sušené maso, využijte speciální cenu na novinku od Bitters – sušené energy jerky již za 59 Kč.

 

Těšte se i na další akce našich dodavatelů – Wellness Food Speed8 za speciální cenu 39 Kč nebo PowerBar gel za 45 Kč.

 

Na kolo využijete NamedSport 4 Fuel Sport + sportovní láhev za speciální cenu 229 Kč.

VITALAND akce: 30% sleva na Vámi vybraný produkt značky VITALAND

Od 1. července se můžete těšit na letní slevy ve VITALAND. Na prodejnách jsme pro Vás připravili akci - 30% sleva na Vámi vybraný produkt značky VITALAND. Můžeš koupit až 3 produkty VITALAND.

Akce platí pro členy klubu VITALAND. Akce platí od 1. 7. do 31. 8. 2018 pouze na prodejnách, neplatí na e-shopu.

Ochutnávka AMINOSTAR Whey Protein Actions 65% ve VITALAND prodejně

 

V červenci a srpnu pro vás VITALAND prodejna připravila ochutnávku proteinu značku AMINOSTAR. Ochutnávka na tento protein plný bílkovin platí v prodejně VITALAND celý červenec a srpen – od 1. července do 31. srpna 2018. V tomto období navíc můžete využít dalších měsíčních slev na sportovní výživu a doplňky stravy…

 

AMINOSTAR Whey Protein ACTIONS 65% je směsí vysoce biologicky hodnotných rychleji a pomaleji vstřebatelných bílkovin, které podporují nárůst svalové hmoty s prodlouženým účinkem. Obsahuje kaseinát vápenatý a navíc je směs bohatá na L-Glutamin a větvené aminokyseliny BCAA.

 

OCHUTNÁVKA NOVINKY: ENERGETICKÁ TYČINKA OD AMIX!

 

V červenci a srpnu pro vás VITALAND prodejna připravila ochutnávku nové energetické tyčinky - AMIX Sport Power Energy Cake.

 

Ochutnávka na tyto tyčinky platí v prodejně VITALAND celý červenec a srpen – od 1. července do 31. srpna 2018. V tomto období navíc můžete využít dalších měsíčních slev na sportovní výživu a doplňky stravy…

 

AMIX Sport Power Energy Cake je delikátní tyčinka plná energie díky vysokému obsahu sacharidů.

Podrobnosti o červencových akcích naleznete přímo ve VITALAND prodejně nebo na webových stránkách www.vitaland.cz.