PO—NE 9:00 — 21:00 hod.

info@varyada.cz   /   +420 353 221 100

newsletter

Čeština

Orsay

denně 09:00 - 21:00 hod.

+420 353 223 928

Orsay

Módní oblečení pro elegantní a sebevědomé ženy.

THANK GOD I’M A WOMAN & THE FEMININE STYLE
Našim přáním je, aby měla každá žena možnost vyjádřit svoji individualitu ve svých outfitech. Chceme navrhovat módu pro moderní a sebevědomé ženy, které se chtějí oblékat vždy elegantně, žensky a aktuálně dle vlastního vkusu a stylu.

Firma Orsay se může pohlubit více než třicetiletou zkušeností s tvorbou módního oblečení pro elegantní a sebevědomé ženy, které mají vlastní styl a sledují módní trendy. Móda značky Orsay přináší pocit přirozené krásy, díky které se žena cítí aktraktivní a vyjímečná. Pestrou kolekci Orsay tvoří tři styly: CITY, CASUAL a PARTY, díky kterým mohou ženy individuálně podtrhnout své ženství v každé situaci. Značka Orsay je zárukou módních a kvalitních oděvů za výhodnou cenu!


Více informací, nejnovější trendy a aktuální články najdete na www.orsay.com
Kontakt pro zákazníky : servis.zakaznikum@orsay.de

 

DEN KLUBOVÝCH NÁKUPŮ V ORSAY V SOBOTU 9.9.2017

Uvítejte podzim v modním stylu! Seznamte se s nejnovější kolekcí ORSAY 'FASHION INSPIRATION' a využijte skvělých slev. Vyzvedněte si v obchodě pozvánku s poukázkou -20%* na Váš oblíbený produkt pro KLUBOVÉ zákaznice a ty, které se chtějí jeho členkami stát* Načerpejte inspirace z podzimniho katalogu! Dodatečně, pro Zákaznice ORSAY KLUBU jsme připravili trojité klubové body.

Zveme Vás do ORSAY!

*Více o akci se dozvíte v prodejnách ORSAY.