PO—NE 9:00 — 21:00 hod.

info@varyada.cz   /   +420 353 221 100

newsletter

Čeština

Hervis

denně 09:00 - 21:00 hod.

+420 353 221 134

Hervis

„Hervis Sports nabízí svým zákazníkům široký výběr sportovního oblečení, obuvi a vybavení pro nejrozšířenější sporty jako je běh, fitness, cyklistika, outdoor, lyžování a další.
V Hervisu zakoupíte produkty nejen světových, ale i vlastních značek jako je Benger, Cygnus, Kilimanjaro, X-Fact a další, které jsou přehledně uspořádány podle jednotlivých sportovních odvětví v tematických nebo značkových rámech.

S výběrem produktů stejně jako se servisem Vám pomohou naši proškolení zaměstnanci. Pro členy Hervis Sportsclubu jsou navíc připravené speciální nabídky a odměny za nákup.

Prodejny Hervis Sports jsou také on-line! Zákazníci mohou nakupovat prostřednictvím tabletů a chytrých telefonů, a vybírat tak z rozšířeného portfolia zboží a značek, které nejsou v síti prodejen v České republice dostupné.

Těšíme se na Vaši návštěvu!“

Vybavení a oblečení pro sport a volný čas
Akceptované platební karty: Mastercard, Mastercard Elektronic, Maestro, VISA, VISA Elektron

Hervis slaví 15. narozeniny! Slavte s námi a odměníme Vás! Pouze nyní nabízíme širokou nabídku podzimního sortimentu se slevou – 15 % a navíc dárek k nákupu. Přijďte a přesvědčte se sami! Platnost akce od 4. 10. do 13. 10. 2017. Více informací na www.hervis.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu!