PO—NE 9:00—21:00 hod.

info@varyada.cz   /   +420 353 221 100

Čeština  /  English

5D Cinema Maxim

denně 09:00 - 21:00 hod.

+420 773 003 019

5D Cinema Maxim

Chodíte rádi do kina, ale 3D vás nebaví? Navštivte některé z našich 5D kin a nechte se vtáhnout do neuvěřitelného světa pěti dimenzí v největší síti 5D kin v Čechách a na Slovensku!

Usadíme vás do pohodlných sedaček, zapůjčíme aktivní 3D brýle a show může začít! Vaše sedadla se s vámi budou pohybovat téměř všemi směry, budete obklopeni prvotřídním zvukem a speciálními efekty jako je vítr nebo vodní pára, které pocit splynutí s filmem ještě více umocní. Je libo poklidnou výpravu do hlubin oceánu nebo divokou adrenalinovou jízdu na horské dráze? Vybrat si můžete z více než dvou desítek filmů různých žánrů, které pobaví celou rodinu. Promítání trvá 5 – 6 minut, konkrétní film si zvolíte až na místě bez nutnosti předchozí rezervace. Maximální pohodlí vašemu zážitku dodá soukromí díky kapacitě pouhých čtyř míst. Staňte se součástí příběhu, vrhněte se střemhlav do propasti, zatáčky řezejte jako pravý závodník, ujíždějte před děsivými příšerami nebo leťte vzhůru k nebesům. Vezměte rodinu nebo své přátele a přijďte zažít to, co v běžném kině nenajdete.
 

5D Cinema MAXIM uvádí nové filmy!

Zatočte s rutinou a oživte svůj den nevšedním zážitkem v 5D Cinema MAXIM. Nyní se můžete těšit na 8 nezapomenutelných filmů – Monkey Madness, Werewolf či XTerminator. Který bude pro vás ten pravý?