PO—NE 9:00 — 21:00 hod.

info@varyada.cz   /   +420 353 221 100

newsletter

Čeština

Kariéra

Celkem 8 nabídek volných pracovních pozic

Práce na HPP pro milovníky značkové módy

Zavřít

Hilfiger Denim, Pepe Jeans a Guess hledá novou kolegyni/kolegu na HPP

Zajímáte se o módu? Baví Vás komunikace s lidmi? Rádi byste pracovali se zbožím značky Hilfiger Denim, Pepe Jeans či Guess? Tak to hledáme právě Vás! :)

Na naši prodejnu přijmeme asistenta/ asistentku na HPP.

Budeme se těšit na vaše životopisy, které zasílejte na email monika.spisiakova@neltex.cz.

Práce na zkrácený úvazek v TESCOMĚ

Zavřít

Hledáme příjemný personál pro naši prodejnu v Karlových Varech. Družstvo Ergotep spolupracuje s jedničkou svého oboru, společností Tescoma, tradičním prodejcem kompletního sortimentu potřeb do kuchyně s originálním designem. Je pro Vás vaření či pečení zábavou a hrou? Pak Vás prodej množství “vychytávek” do kuchyně bude jistě bavit. Těšíme se právě na Vás!

Pracovní místo je vhodné pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • obsluha zákazníků a pokladny
  • odborné poradenství při prodeji
  • nabídka zboží zákazníkům
  • doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny

Co od vás očekáváme?

  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • spolehlivost a pečlivost
  • min. stupeň vzdělání - vyučení bez maturity
  • trestní bezúhonnost
  • výhodou uživatelská znalost práce na počítači

Co vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • práci na zkrácený úvazek
  • atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
  • vstupní školení a trvalou  podporu nejen v začátcích
  • stabilní výdělek + podíl na tržbách a bonusy
  • slevu na kvalitní zboží Tescoma
  • čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny

Jak nás kontaktovat?

  • v případě vašeho zájmu volejte v pracovní dny od 6:00 do 14:30 hod., Lenka Nováková, DiS., tel. 469 660 912 nebo posílejte své životopisy na e-mail: novakova.l@ergotep.cz

Doplňující informace

Název pozice: pracovník obchodu

Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů

Oblast výkonu práce: Karlovy Vary (místo pracoviště - Prodejní centrum Tescoma, OC Varyáda, Kapitána Jaroše 375/31, 360 06 Karlovy Vary)

Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Pracovní úvazek: zkrácený - 6 hodin

NEW YORKER hledá skladníka/ci na plný i zkrácený úvazek

Zavřít

Prodejna NEW YORKER v OC Varyáda by ráda rozšířila svůj tým o skladníka/skladnici. Pracovní doba od pondělí do pátku, ranní směna.

Zájemci, hlaste se, prosím, na pokladně prodejny, popř. rovnou doneste svůj životopis.

Hledáte brigádu? Pracujte v TESCOMĚ!

Zavřít

Do prodejny Tescoma v OC Varyáda Karlovy Vary hledáme na pozici pracovník obchodu brigádníky.

Vaše životopisy posílejte a pro bližší informace kontaktujte Lenku Novákovou,
tel. 469 660 912 v pracovní dny od 6:00 do 14:30 nebo na e-mailu: novakova.l@ergotep.cz

Ve VITALANDu můžete nastoupit HNED

Zavřít

Prodejna VITALAND přijme asistenta/asistentku prodeje a brigádníky s nástupem možným ihned. Více informací přímo v prodejně či na e-mailové adrese karlovyvary.varyada@vitaland.cz

BEPON hledá posilu do týmu

Zavřít

Kvalitní sortiment, více než 20 letá tradice na trhu, ponožky a punčochy, které mají styl - to všechno je BEPON.

Znáte? Víte? Že jste v takové krámku vždy chtěli pracovat? Teď máte šanci :-)

Prodejna BEPON v našem obchodním centru aktuálně poptává dalšího člena do party. Více informací se dozvíte na prodejně.

Tak neváhejte a do BEPONu pospíchejte :-)

Jsou nové technologie Váš život? APPLE DOCTOR čeká přesně na Vás!

Zavřít

Zajímáte se o nové technologie? Jste ve světě mobilních telefonů a další elektroniky jako doma? Nemáte praxi, ale jste zruční a ochotní se učit?

Pokud jste se v popisu našli, máme přesně pro Vás vhodnou práci. Pracujte pro APPLE DOCTOR.

Více informací na telefonu 775 563 593, svůj životopis můžete donést přímo do stánku, který najdete naproti prodejně Albert.

Práce na půl úvazku v prodejně LINDEX

Zavřít

Shnáníte práci jen na půl úvazku? Pracujte v Lindexu!
Úvazek 20 hodin týdně, finanční ocenění 110,-Kč/hodina.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zaneste svůj životopis přímo na prodejnu, a nebo ho zašlete k rumám manažerce obchodu na e-mail Store.Manager661@lindex.com